Okul Çantaları

Okul Çantaları

Listeleme:
Quickview

SeasonPolo Düz Okul 3 Gözlü Lacivert Sırt Çantası

(0)
₺100,00

SeasonPolo Düz Okul 3 Gözlü Lacivert Sırt ÇantasıEbat: 25x35x40cmKumaş bilgisi: Esnek yapısı sayesinde kırışmaya dayanıklı ve nefes alıcı özelliğe sahiptir.Ağırlık yapmayan kumaş özelliği ile sık ve uzun süreli kullanıma uygundur.Materyal: İthal KumaşRenk: Lacivert, Siyah sipariş edilirken renkleri Belirtiniz.ipuçları: Elle ölçün, 1-3 cm farklı ola..

Quickview

SeasonPolo Düz Okul 3 Gözlü Siyah Sırt Çantası

(0)
₺100,00

SeasonPolo Düz Okul 3 Gözlü Siyah Sırt ÇantasıEbat: 25x35x40cmKumaş bilgisi: Esnek yapısı sayesinde kırışmaya dayanıklı ve nefes alıcı özelliğe sahiptir.Ağırlık yapmayan kumaş özelliği ile sık ve uzun süreli kullanıma uygundur.Materyal: İthal KumaşRenk: Lacivert, Siyah sipariş edilirken renkleri Belirtiniz.ipuçları: Elle ölçün, 1-3 cm farklı olabil..

Quickview

3D Çizgi Film Karakterleri SeasonPolo Okul Çantası

(0)
₺160,00

3D Çizgi Film Karakterleri SeasonPolo Okul ÇantasıEbat: 20x30x40cmMateryal: İthal KumaşDış Özellik: 3 Bölmeli3D BaskılıOrtopedikSağlığa Ve Çevreye Zararlı Kimyasallar İçermez.ipuçları: elle ölçün, 1-3 cm farklı olabilir. Anlayabileceğinizi umuyoruz, içtenlikle takdir edilecektir:- ipucu: Lütfen aydınlatma efektleri, monitörün parlaklık/kontrast a..

Quickview

3D Örümcek Adam SeasonPolo Okul Sırt Çantası

(0)
₺160,00

3D Örümcek Adam SeasonPolo Okul Sırt ÇantasıEbat: 20x30x40cmMateryal: İthal KumaşDış Özellik: 3 Bölmeli3D BaskılıOrtopedikSağlığa Ve Çevreye Zararlı Kimyasallar İçermez.ipuçları: elle ölçün, 1-3 cm farklı olabilir. Anlayabileceğinizi umuyoruz, içtenlikle takdir edilecektir:- ipucu: Lütfen aydınlatma efektleri, monitörün parlaklık/kontrast ayarlar..

Quickview

Barbie SeasonPolo Anaokulu Çantası 3D Kabartmalı

(0)
₺110,00

Barbie SeasonPolo Anaokulu Çantası 3D Kabartmalı3D BaskılıEva Kabuklu 3 Boyutlu KabartmalıSağlığa Ve Çevreye Zararlı Kimyasallar İçermez.Ürün Kumaşında Farklılık GösterebilirMateryal: İthal KumaşDış Özellik: 2 BölmeliEbat: 13x15x35 cmAnasınıfı Sırt Çantasıipuçları: elle ölçün, 1-3 cm farklı olabilir. Anlayabileceğinizi umuyoruz, içte..

Quickview

Barbie SeasonPolo Okul Sırt Çantası Pembe

(0)
₺110,00

Barbie SeasonPolo Okul Sırt ÇantasıEbat: 20x30x40cmMateryal: İthal KumaşDış Özellik: 3 GözlüBeslenme ÇantalıYerli ÜretimSu geçirmez kumaşKaliteli FermuarOrtopedik Arka Sırt KısmıSağlığa Ve Çevreye Zararlı Kimyasallar İçermez.Ürün Kumaşında Farklılık Gösterebilirİlkokul Ve Ortaokul Sırt çantasıipuçları: elle ölçün, 1-3 cm farklı olabilir. Anlay..

Quickview

Ben10 SeasonPolo Okul Sırt Çantası

(0)
₺150,00

Ben10 SeasonPolo Okul Sırt ÇantasıEbat: 20x30x40cmMateryal: İthal KumaşDış Özellik: 3 GözlüYerli ÜretimSu geçirmez kumaşKaliteli FermuarOrtopedik Arka Sırt KısmıSağlığa Ve Çevreye Zararlı Kimyasallar İçermez.Ürün Kumaşında Farklılık Gösterebilirİlkokul Ve Ortaokul Sırt çantasıipuçları: elle ölçün, 1-3 cm farklı olabilir. Anlayabilece..

Quickview

Elsa SeasonPolo Okul Sırt Çantası Beslenme Çantalı

(0)
₺110,00

Elsa SeasonPolo Okul Sırt Çantası Beslenme ÇantalıEbat: 20x30x40cmMateryal: İthal KumaşDış Özellik: 3 Bölmeli3D BaskılıOrtopedikBeslenme ÇantalıSağlığa Ve Çevreye Zararlı Kimyasallar İçermez.ipuçları: Elle ölçün, 1-3 cm farklı olabilir. Anlayabileceğinizi umuyoruz, içtenlikle takdir edilecektir:- Lütfen aydınlatma efektleri, monitörün parlakl..

Quickview

Lol Bebekli SeasonPolo Okul Sırt Çantası

(0)
₺100,00

Lol Bebekli SeasonPolo Okul Sırt ÇantasıMateryal: İthal KumaşBeslenme ÇantalıYerli ÜretimSu geçirmez kumaşKaliteli FermuarOrtopedik Arka Sırt KısmıSağlığa Ve Çevreye Zararlı Kimyasallar İçermez.Ürün Kumaşında Farklılık Gösterebilirİlkokul Ve Ortaokul Sırt çantasıipuçları: Elle ölçün, 1-3 cm farklı olabilir. Anlayabileceğinizi umuyoruz, içtenli..

Quickview

Season 1720 Sırt Çantası Mavi

(0)
₺180,00

Season 1720 Sırt Çantası Mavi *Günlük ve okul çantası olarak kullanıma uygundur.*Ön kısmında 1 adet fermuarlı göz*2 adet fermuarlı bölme*Arkada fermuarlı laptop bölmesi*Yan kısmında matara gözü*Destekli, ergonomik sırt*%100 Polyester*Suya dayanıklı özel kumaşÜrün Özellikleri*Ürün Grubu: Günlük ve okul çantası*Cinsiyet: Unisex*Ölçüleri: 44x34x2..

Quickview

SeasonPolo 3 Gri Okul Sırt Çantası

(0)
₺165,00

SeasonPolo 3 Gri Okul Sırt ÇantasıEbat: 23x38x42cmKumaş bilgisi: Esnek yapısı sayesinde kırışmaya dayanıklı ve nefes alıcı özelliğe sahiptir.Ağırlık yapmayan kumaş özelliği ile sık ve uzun süreli kullanıma uygundur.Materyal: İthal KumaşDış Özellik: ipuçları: Elle ölçün, 1-3 cm farklı olabilir. Anlayabileceğinizi umuyoruz, içtenlikle takdir edilecek..

Quickview

SeasonPolo 3 Gri Sarı Okul Sırt Çantası

(0)
₺165,00

Season Polo3 Gri Sarı Okul Sırt ÇantasıEbat: 23x38x42cmKumaş bilgisi: Esnek yapısı sayesinde kırışmaya dayanıklı ve nefes alıcı özelliğe sahiptir.Ağırlık yapmayan kumaş özelliği ile sık ve uzun süreli kullanıma uygundur.Materyal: İthal KumaşDış Özellik: 3 Gözlüipuçları: Elle ölçün, 1-3 cm farklı olabilir. Anlayabileceğinizi umuyoruz, içtenlikle tak..

Quickview

Seasonpolo 3D Lol Bebek Okul Sırt Çantası Pembe

(0)
₺160,00

Seasonpolo 3D Lol Bebek Okul Sırt Çantası PembeEbat: 20x30x40cmMateryal: İthal KumaşDış Özellik: 3 Bölmeli3D BaskılıOrtopedikSağlığa Ve Çevreye Zararlı Kimyasallar İçermez.ipuçları: elle ölçün, 1-3 cm farklı olabilir. Anlayabileceğinizi umuyoruz, içtenlikle takdir edilecektir:- ipucu: Lütfen aydınlatma efektleri, monitörün parlaklık/kontrast ayar..

Quickview

SeasonPolo Açık Mavi Okul Sırt Çantası

(0)
₺165,00

SeasonPolo Açık Mavi Okul Sırt ÇantasıEbat: 23x38x42cmKumaş bilgisi: Esnek yapısı sayesinde kırışmaya dayanıklı ve nefes alıcı özelliğe sahiptir.Ağırlık yapmayan kumaş özelliği ile sık ve uzun süreli kullanıma uygundur.Materyal: İthal Kumaşipuçları: Elle ölçün, 1-3 cm farklı olabilir. Anlayabileceğinizi umuyoruz, içtenlikle takdir edilecektir:- Lü..

Quickview

seasonPolo Açık Mavi Okul Sırt Çantası

(0)
₺165,00

SeasonPolo Açık Mavi Okul Sırt ÇantasıEbat: 23x38x42cmKumaş bilgisi: Esnek yapısı sayesinde kırışmaya dayanıklı ve nefes alıcı özelliğe sahiptir.Ağırlık yapmayan kumaş özelliği ile sık ve uzun süreli kullanıma uygundur.Materyal: İthal Kumaşipuçları: Elle ölçün, 1-3 cm farklı olabilir. Anlayabileceğinizi umuyoruz, içtenlikle takdir edilecektir:- Lü..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 32 (3 Sayfa)